LAUNCH MANAGER (až 78.000 Kč)

Neaktivní nabídka

70000 - 78000 Kč

Máte zkušenosti s vedením projektů v rámci automotive společnosti? Hledáte pracovní místo, kde využijete svoji kreativitu, technické myšlení a cizí jazyk? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Nadnárodní rostoucí výrobní společnost hledá zkušeného profíka na pozici: LAUNCH MANAGER (až 78.000 Kč)

Pracovní náplň

  • příprava a aktualizace plánu projektu a projektové dokumentace (dle ISO) v rámci závodu
  • podpora zákazníka z technického hlediska
  • koordinace a řízení změn
  • zodpovědnost za dodržování nákladů, rozpočtů
  • spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • AJ nebo NJ
  • zkušenosti v oblasti řízení projektů a procesů, FME
  • znalost specifických požadavků zákazníka, základy normy IATF 16949
  • výborné organizační, komunikační a analytické schopnosti

Co nabízíme?

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • práci v silné mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • příspěvek na dojíždění
  • stravenkový paušál
  • firemní akce
  • odborné vzdělávání, jazykové kurz
  • možnost nástupu: IHNED nebo dohodou

  • místo výkonu zaměstnání: Plzeň - jih