FE VÝVOJÁŘ JS+VUE.S - FULL REMOTE (až 75.000 Kč)

Neaktivní nabídka

až 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsme Advantage Consulting a pro jednoho z našich klientů hledáme frontend developera. Jde o českou vývojářskou společnost, která pracuje na různých projektech v oblasti Informačních Systémů, Slaboproudých Technologií a Telekomunikací. Jste to Vy? Pak zašlete svůj životopis a staňte se součástí týmu na pozici: FE VÝVOJÁŘ JS+VUE.S - FULL REMOTE (až 75.000 Kč)

Pracovní náplň

  • práce na projektu nového IS
  • spolupráce v týmu cca 10 kolegů
  • možnost spolupráce na dalších projektech
  • FE vývoj, ale v rámci různých fází projektů i BE

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání (ideálně v IT oboru, ale praxe je pro nás důležitější)
  • Praxi alespoň 3 roky s Vue.js 2.x a vyšší a Javascript
  • Pokud ještě k tomu znáte NET.Core 2.x a vyšší nebo Kendo UI je to výhodou.
  • Chuť učit se nové jazyky a pracovat i na backendu v C# v rámci projektu (vše Vás naučíme) v menším rozsahu

Co nabízíme?

  • zázemí příjemných kanceláří v Brně
  • možnost pracovat full REMOTE odkudkoliv z ČR
  • práce pouze na HPP
  • bonusy
  • teambuildingy
  • příspěvek na penzijko
  • multisportka
  • cafetérie
  • možnost nástupu ihned
  • místo výkonu práce: Brno nebo remote