CAM PROGRAMMER HOLANDSKO (88.-105.000Kč)

Neaktivní nabídka

88000 - 105000 Kč

mzdové ohodnocení

Zahraničí – ostatní

Jste odborníkem v oblasti obrábění, zejména CNC soustružení? Máte dobrý technický přehled a komunikativní angličtinu? Máte ambice pracovat ve špičkovém technologickém prostředí, kde se pracuje s velmi malými tolerancemi? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta v Holandsku hledáme posily na pozici: CAM PROGRAMMER HOLANDSKO (88.-105.000Kč)

Pracovní náplň

  • Příprava výrobních příkazů a vedení těchto příkazů během výrobního procesu
  • Psaní CNC programů v programu Top Solid 7
  • Koordinace s měřící komorou během výrobního procesu
  • Koordinace a optimalizace různých operací

Co požadujeme?

  • Ukončené bakalářské vzdělání v oboru strojírenství
  • Alespoň 5 let praxe s CNC soustružením, z toho 3 roky na podobné pozici
  • Angličtina na úrovni každodenní komunikace s kolegy
  • Zkušenosti s CAM systémy a makro programováním (pro obráběcí centra a rotačně-frézovací kombinace)
  • Znalost materiálů, technologie obrábění, upínací techniky a CNC výroby
  • Znalost řízení Siemens 840D je cennou výhodou

Co nabízíme?

  • Zázemí zavedené nadnárodní společnosti se zákazníky po celém světě
  • 25 dní placeného volna
  • 13 zkrácených pracovních dní
  • Zajištění dopravy
  • Bonusy
  • Vhodné pro ty, kteří by se rádi relokovali do Holandska
  • dotované ubytování první 3 měsíce částkou 700 EUR
  • Pomoc při řešení holandského pojištění
  • Pomoc při hledání vhodného ubytování
  • dlouhodobou spolupráci (nejedná se o dočasnou výpomoc)

  • Místo výkonu práce: Reuver nebo Eidhoven