JUNIOR ÚČETNÍ s NĚMČINOU

Neaktivní nabídka

18000 - 19000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Hovoříte německy a chcete tento jazyk využívat v praxi? Pokud rádi pracujete s čísly a hledáte uplatnění na pozici účetní v Moravskoslezském kraji, pak hledáme právě Vás! Výrobní společnost, která je jedničkou na mezinárodním trhu, hledá nové pracovníky na pozici: JUNIOR ÚČETNÍ s NĚMČINOU

Pracovní náplň

  • denní komunikace se zákazníky v německém jazyce
  • zodpovědnost za vedení účetní agendy
  • zpracování potřebných výkazů a neuhrazených faktur
  • kooperace s kolegy z účetního oddělení
  • práce s interním systémem

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe ekonomický směr)
  • orientace v účetnictví výhodou
  • komunikativní znalost německého jazyka
  • zájem o práci s čísly
  • znalost MS Office
  • spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost a týmového ducha

Co nabízíme?

  • stabilní a úspěšnou společnost
  • možnost profesního rozvoje
  • práci v moderním prostředí a příjemném pracovním kolektivu
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní stravování
  • jazykové kurzy
  • průžnou pracovní dobu
  • pracovní poměr: dobu neurčitou
  • práci v Moravskoslezském kraji - Ostravsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!