VÝROBNÍ OPERÁTOR - 3 SMĚNY (25-32.000 KČ)

Neaktivní nabídka

25000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Náchod

Chcete chodit domů s čistou hlavou? Pracujete rádi rukama? Dejte nám o sobě vědět! Nadnárodní výrobní společnost hledá do svého týmu dalšího člena na pozici: VÝROBNÍ OPERÁTOR - 3 SMĚNY (25-32.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Manuální práce ve výrobě
  • Příprava materiálu pro výrobu
  • Kontrola skladových zásob pro výrobu
  • Práce na 3 směny

Co požadujeme?

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Manuální zručnost
  • Ochota práce na 3 směny

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Možnost dotovaného stravování (ceny od 33 Kč)
  • Jazykové vzdělávání v rámci pracovní doby
  • Příplatek za odpolední a noční směny

  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Náchodsko