BOREC ELEKTRIKÁŘ NA 1 SMĚNU AŽ 35.000 KČ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsi machr v oboru elektro? Víš co jsou to tlakové nádoby a kompresory? Máš platnou vyhlášku a vyznáš se i na počítači? Jsi pečlivý, spolehlivý a rád bys makal jen na jednu směnu? Pošli mi svůj životopis a buď BOREC ELEKTRIKÁŘ NA 1 SMĚNU AŽ 35.000 KČ

Pracovní náplň

  • Kontrola a údržba strojního zařízení a elektrospotřebičů
  • Revize a pravidelné prohlídky elektrických strojů
  • Instalace a opravy rozvodů
  • Administrativa spojená s údržbou

Co požadujeme?

  • Vzdělání v oboru elektro
  • Praxe ve výrobní firmě v oblasti elektra
  • Platná certifikace NV 194/2022(dříve 50/1987 Sb.)
  • Znalost MS Office
  • Znalost kompresorů a stabilních tlakových nádob výhodou
  • Flexibilita, pečlivost

Co nabízíme?

  • Plat až 35.000 Kč dle zkušeností
  • Práce na 1 směnu
  • Zkrácená pracovní doba
  • 25 dní volna
  • Čtvrtletní a roční bonusy
  • Příspěvek na penzijko
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Odměny za pracovní výročí
  • Zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.