TECHNICKÝ SPECIALISTA S AJ (39-50.000Kč)

Neaktivní nabídka

39000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Máte technický background a domluvíte se anglicky? Orientujete se v technologiích a máte v tomto směru zkušenosti? Pokud ano a chcete se chopit skvělé příležitosti v nadnárodní společnosti, kde je možnost se profesně posouvat! Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu na pozici: TECHNICKÝ SPECIALISTA S AJ (39-50.000Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Technická podpora v rámci process engineeringu
  • Aktivní správa technických dokumentací
  • Podílení se na zavedení procesů a opatření ve výrobě, účast na interních projektech
  • Výběr nových technologií
  • Práce a kreslení s technickými výkresy
  • Komunikace s dalšími odděleními včetně vývoje
  • Přesah do procesního inženýrství

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Znalosti a praxi na obdobné pozici
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Lukrativní start kariéry v mezinárodní firmě
  • 28 dní placeného volna
  • Stravenky
  • Pružnou pracovní dobu
  • Obsáhlý benefitní balíček
  • Bonusy!

  • Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou (Měřín)