KRÁL KVALITY V KOVOVÝROBĚ (60-80.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-jih

Stabilní německá společnost, která se zabývá kovovýrobou, hledá nového parťáka do kvality. Máš s tím už nějaké zkušenosti a umíš alespoň jeden z jazyků? Normy ISO ti nedělají problém? Tak se přidej a zašli životopis na Sojkova@acjobs.cz. Tím tě zařadíme do výběrového řízení na: KRÁLE KVALITY V KOVOVÝROBĚ (60-80.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zavádění nových procesů v oblasti kvality do výroby
  • tvorba a realizace kontrolních plánů
  • spoluúčast na auditech
  • řešení zákaznických i dodavatelských reklamací
  • vedení podřízených

Co požadujeme?

  • min. středoškolské technického směru
  • znalost čtení technické dokumentace
  • znalost anglického/německého jazyka na komunikativní úrovni
  • znalost norem ISO
  • praxe na obdobné pozici

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijko
  • benefitní systém
  • stravenky

  • místo výkonu práce: Plzeň - Jih