PROCESNÍ INŽENÝR

Neaktivní nabídka

41000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubický kraj

Máte technické vzdělání a chcete pečovat o již zavedený výrobní systém? Baví Vás komunikace v anglickém jazyce? Tak jste vhodný kandidát! Zašlete nám váš životopis! Hledáme nového kolegu na pozici PROCESNÍ INŽENÝR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Tvorba výrobní dokumentace
  • Zavádění nového výrobku do výrobního procesu
  • Vytváření materiálu pro zlepšování výrobních procesů
  • Řešení problémů ve výrobě
  • Spolupráce s techniky, operátory, projektovým týmem a zahraničními kolegy

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání technického směru výhodou
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Komunikativní schopnosti
  • Analytické myšlení
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Zvýhodněné ceny výrobků pro zaměstnance
  • Výhodné telefonní tarify

  • Místo výkonu: okres Pardubice