OPERÁTOR CNC SOUSTRUHU V HOLANDSKU (62-68.000Kč)

Neaktivní nabídka

62000 - 68000 Kč

mzdové ohodnocení

Zahraničí – ostatní

Už jsi někdy pracoval na CNC soustruhu a v případě nouze ho umíš i naprogramovat? Domluvíš se anglicky nebo německy či holandsky? Chceš si vydělat hezké peníze a využít příležitosti pracovat v hi-tech společnosti? Pak hledáme právě Tebe a zašli mi Tvůj životopis V ANGLICKÉM JAZYCE! Do moderní společnosti hledáme posilu na pozici: OPERÁTOR CNC SOUSTRUHU V HOLANDSKU (62-68.000Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Obsluha CNC soustruhu
  • Používání obráběcích nástrojů
  • Kontrola vyrobených dílů
  • Výroba hi-tech součástek podle technické dokumentace

Co požadujeme?

  • Min. SOU
  • Praxe s obsluhou CNC soustruhu
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Komunikativní znalost angličtiny (případně němčiny nebo holandštiny)
  • Ochota pracovat na 2 směny (max. do 20:00hodin)
  • 2. kolo pohovoru bude v Holandsku (cestu společnost proplatí)

Co nabízíme?

  • 25 dní placeného volna
  • 13 zkrácených pracovních dní
  • Zajištění dopravy
  • Bonusy
  • Společnost hradí první 3 měsíce ubytování (poté již ne)

  • Místo výkonu práce: Holandsko - Reuver