ŠIKOVNÝ OPERÁTOR - MONTÉR + BONUS!

Neaktivní nabídka

26000 - 29000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chtěli byste pracovat ve výrobě a nemáte ještě žádnou praxi? Nevadí! Všechno Vás naučíme! Chcete pracovat ve stabilní firmě, která si zaměstnanců cení? Práce na "dvanáctky" Vám nevadí? Pak mi pošlete životopis! Právě nabíráme partáky na pozici ŠIKOVNÝ OPERÁTOR - OBSLUHA LINKY!

Pracovní náplň

  • Jednoduchá montáž
  • Vizuální kontrola
  • Vhodné i pro absolventy

Co požadujeme?

  • Manuální zručnost, zdatnost
  • Pečlivost
  • Ochota pracovat na "dvanáctky"
  • Praxe ve výrobě vítána

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 26 500 Kč
  • 13. plat
  • Nástupový příspěvek 30.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu nad dojezd 10 km
  • Závodní stravování
  • Příspěvek do penzijního připojištění
  • Masáže zdarma
  • Různé volnočasové aktivity pro zaměstnance
  • Benefitní program
  • Místo výkonu: Brno - Kuřim

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.