OBCHODNÍK - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY (35-45.0000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Zajímavá Vás pozice, kde budete mít na starosti obchodní aktivity v oblasti CNC obráběcích strojů? Jste technicky zdatní a komunikativní? Máte už nějakou předešlou praxi s obchodnickou činností nebo jste čerstvý absolvent technického oboru? Tak to hledáme právě Vás! Stabilní společnost hledá OBCHODNÍKA pro jižní a jihozápadní ČECHY: OBCHODNÍK - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY (35-45.0000 Kč)

Pracovní náplň

  • Prodej CNC obráběcích strojů
  • Budování a udržování vztahů s partnery
  • Akvizice nových potenciálních partnerů
  • Komunikace se stávajícímí zákazníky
  • Příprava podkladů, základní administrativa

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického zaměření (ideálně strojírenství)
  • Velmi dobré komunikační dovednosti a obchodního ducha
  • Ochotu cestovat po jižních Čechách
  • ŘP sk. B - aktivní ridič
  • Praxi na podobné pozici velkou výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost, odolnost a technické myšlení

Co nabízíme?

  • Osobní ohodnocení a bonusový systém
  • Odborné zaučení
  • Přátelský kolektiv
  • Pružnou pracovní dobu
  • Služební vůz, telefon a notebook
  • Provize z prodeje

  • Místo výkonu práce: jižní a jihozápadní Čechy
  • Nástu možný ihned

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.