FINANCIAL CONTROLLER (36-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

36000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Máte zkušenosti jako finanční kontrolor nebo z obdobné pozice? Čísla, analýzy, reporting, tvorba finančních plánů… je to to pravé co vás zajímá a poznáváte se v tom? Pak i my rádi poznáme vás! Mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu do svého týmu na pozici: FINANCIAL CONTROLLER (36-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • tvorba ad hoc analýz a KPI reportů
  • kalkulace produktů a sledování nákladů
  • vyhodnocování ekonomické návratnosti

Co požadujeme?

  • min. středoškolské ekonomické vzdělání (ideálně VŠ)
  • zkušenosti z obdobné pozice
  • znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni (písemná forma + pasivní komunikace)
  • znalosti balíčku MS Office

Co nabízíme?

  • příjemné pracovní prostředí
  • 37,5 hodiny týdně
  • pružná pracovní doba
  • 28 dní placeného volna
  • obsáhlý benefitní program
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové a vzdělávací kurzy
  • příspěvek na stravování
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: Osová Bítýška