SENIORNÍ SPECIALISTA DO NÁKUPU (38. - 55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

38000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Baví vás nákup a komunikace? Jste otevřeni výzvám a progresu ve své kariéře? Angličtina pro vás není problém?? V komunikaci s dodavateli se cítíte jako ryba ve vodě? Máte vedení v krvi a chcete se rozvíjet? Kontaktujte mě tedy pro více informací. Výrobní firma do svých řad hledá zkušeného NÁKUPČÍHO pro nové projekty.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce na nových projektech pro nákupní oddělení
  • Pravidelné porady, kde si zjistíte nebo předáte informace
  • Budete vytvářet nákupní plán a dodržovat a kontrolovat ho
  • Budete vést a aktualizovat příslušnou dokumentaci (různé kalkulace nákladů)
  • Spolupráce s různými odd. napříč firmou (Vývojové odd., Strategický nákup, Projektový manažeři, výroba)
  • Budete denně využívat AJ v komunikaci s kolegy, zákazníky, dodavateli
  • Budete pomáhat Strategickému nákupu vybrat správného dodavatele
  • V neposlední řadě samozřejmě i trochu papírování a reportování vedení společnosti

Co požadujeme?

  • Min SŠ nebo VŠ technického směru výhodou
  • Předchozí praxe v nákupu ve výrobní společnosti nutností
  • Výborná komunikace v AJ – opravdu denně využijete jak písemně, tak ústně
  • Ovládání IS SAP
  • Ovládání excelu na pokročilé úrovni
  • Zvládání stresu, dotahování věcí do konce
  • Komunikativnost na vyšší úrovni – schopnost práce v týmu (ale i sám), různé prezentace
  • Analytické myšlení a chtít se neustále vzdělávat

Co nabízíme?

  • Mzda dle dosavadních zkušeností až 55.000 Kč + bonusy
  • Benefitní program (příspěvky na kulturu, sport, penzijko a další)
  • Flexibilní pracovní doba s pevným jádrem
  • Dotované stravování s velkým výběrem jídel v místní kantýně
  • 5 týdnů dovolené
  • Částečný HO
  • Možnost dostat se k jedinečným technologiím
  • Nabízíme slevu na firemní služby a výrobky
  • Zlepšíme i formou vzdělávání Vaši angličtinu
  • Pozveme Vás i na firemní akce
  • Zajistíme bezplatné parkování
  • Výborná i MHD dostupnost
  • Místo výkonu práce – Pardubice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.