SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY - PLAT + BENEFITY

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Hledáme komunikativního kolegu se zkušeností z oblasti kvality ve výrobní společnosti soustředěné na požadavky zákazníka. Máš chuť se chopit nových projektů a stát za spokojeností našich zákazníků jako jeden z reprezentantů naší firmy? Pak mi zašli svůj životopis a staň se kolegou na poli spokojenosti našich klientů.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Zastoupení klíčového elementu v komunikaci mezi zákazníkem a výrobou
  • Vedení projektu od prvních požadavků zákazníka až po finální výrobu
  • Účast na auditech
  • Řešení případných reklamací a přenastavení výrobních procesů vedoucích k jejich eliminaci
  • Aktivní kontakt s klienty i pobočkami firmy

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ - nejlépe technického zaměření
  • Prokazatelná praxe na pozici v oblasti kvality výrobní společnosti
  • Znalost a používání nástrojů kvality
  • Práce na PC - Balíček MS Office, Power Point, SAP
  • AJ nebo NJ - komunikativní slovem i písmem
  • Velmi dobré, reprezentativní, komunikační, organizační, argumentační a analytické schopnosti
  • Iniciativní a prozákaznický přístup
  • Schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Nástupní plat od 45 000 Kč/ podle zkušeností
  • 13. a 14. plat
  • Bonusy a prémie
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování v místní kantýně
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvky pro rodiny s dětmi
  • Firemní akce
  • Místo výkonu: Nymburk

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.