ELEKTROÚDRŽBÁŘ 1 SMĚNA

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme elektromechaniky do výroby! Máte praxi a zkušenosti s opravou strojů a zařízení? jste technicky zdatní a chce práci jen na 1 směnu? Pak se neváhejte ozvat! Dejte o sobě vědět!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce na 1 ranní směnu
  • Zapojování a opravy elektro částí strojního zařízení
  • Revize a preventivní prohlídky
  • Opravy elektro rozvodů

Co požadujeme?

  • Min SOU Elektro/ technický obor
  • Platná Vyhláška 50
  • Zkušenost s opravou a servisem strojů
  • Základy práce na PC

Co nabízíme?

  • Pouze 1 ranní směna
  • Zkrácená pracovní doba 7,5 hodiny/ den
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční prémie
  • Čtvrtletní bonus až 3 000 Kč
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Dotované stravování
  • Odměny za dobré nápady a zlepšováky
  • Příspěvek na prací a čisticí prostředky
  • MultiSport karty
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro Vás i Vaše blízké
  • Místo práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.