OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE (40.-50.000Kč + AUTO)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Baví Vás technika ve spojení s obchodem? Chcete uplatnit své dosavadní znalosti a mít možnost kariérně růst? Zvládáte angličtinu alespoň na mírně pokročilé úrovni? Pak hledáme právě Vás! Do stabilní strojírenské společnosti hledáme posilu na pozici: OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE (40.-50.000Kč + AUTO)

Pracovní náplň

  • support pro zákazníky po technické i obchodní stránce
  • akvizice nových zákazníků a péče o ty stávající
  • administrativa s tím spojená - cenové nabídky, objednávání náhradních dílů

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • prokazatelné zkušenosti z obdobné pozice
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • možnost kariérně se posouvat
  • automobil i pro soukromé účely
  • pružná pracovní doba
  • 25 dní placeného volna
  • benefitní balíček - příspěvky na nejrůznější aktivity, seberozvoj
  • Mobil
  • Notebook

  • Místo výkonu práce: cesty po Jihomoravském kraji + kancl v Brně