BUYER TEAMLEADER (41.-49.000Kč)

Neaktivní nabídka

41000 - 49000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte zkušenosti s nákupem ve výrobní společnosti? Mluvíte plynule anglicky a stres zvládáte levou zadní? Chcete předat své zkušenosti týmu nákupčích? Pak hledáme právě Vás! Do moderní společnosti se super kolektivem hledáme posilu na pozici: BUYER TEAMLEADER (41.-49.000Kč)

Pracovní náplň

  • vedení a motivace týmu
  • vyjednávání s dodavateli
  • reporting
  • vedení a motivace malého týmu

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti s nákupem - z výrobní společnosti (seniorské zkušenosti)
  • SAP výhodou, nikoliv podmínkou
  • anglický jazyk - denní komunikace (B2)

Co nabízíme?

  • 25 dní placeného volna
  • dotované stravování
  • pružná pracovní doba
  • vzdělávací kurzy
  • benefitní balíček (peníze na kartu na útratu!)
  • multisportka
  • penzijko

    Místo výkonu práce: Sezemice (u Pardubic)