ŠIKOVNÁ ÚČETNÍ (38 - 40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

38000 - 40000 Kč

Láká Vás pracovat ve stabilní firmě v dobrém kolektivu? Vyhovuje Vám rutinní práce a tvořit si "jen na svém písečku"? Máte v oblasti účetnictví alespoň nějakou praxi? Zvládnete občasnou fakturu v anglickém jazyce? Tak to hledáme právě Vás. Zašlete nám svůj životopis! Stabilní výrobní společnost na Břeclavsku hledá novou pracovní posilu na pozici: ŠIKOVNÁ ÚČETNÍ (38 - 40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Účtování dodavatelských faktur, bankovních výpisů
  • Účetní operace spojené se správou majetku
  • Příprava podkladů pro měsíční závěrky
  • Spolupráce na roční závěrce
  • Příprava reportů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v ekonomickém oboru
  • Praxe v oblasti účetnictví
  • Znalost podvojného účetnictí
  • Znalost AJ (občasné faktury v AJ, emailová komunikace)
  • Zkušenosti s MS Excel

Co nabízíme?

  • Zkrácenou pracovní dobu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Finanční bonusy
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na životní, penzijní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Bonusový systém cafeterie
  • Odborné zaškolení + možnost dalšího vzdělávání
  • Notebook + Mobilní telefon
  • Pracovní poměr na dobu určitou

  • Místo výkonu práce: Břeclavsko