VEDOUCÍ STRATEGICKÉHO NÁKUPU (mzda dle zkušeností)

mzdové ohodnocení

Šumperk

Máte zkušenosti v oblasti strategického nákupu? Umíte vést a motivovat svůj pracovní tým? Angličtina je pro Vás třešinka na dortu v každodenní komunikaci? Pak je tu příležitost právě pro Vás!!! Úspěšná, nadnárodní, výrobní společnost hledá : VEDOUCÍ STRATEGICKÉHO NÁKUPU (mzda dle zkušeností)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • stanovení nákupní strategie
  • vyhledávání nových dodavatelů
  • vedení výběrových řízení s dodavateli
  • vyjednávání obchodních podmínek
  • správa rozpočtu oddělení nákupu
  • optimalizace procesů
  • rozvoj svěřeného týmu

Co požadujeme?

  • plynulá angličtina
  • praxe v oblasti strategického nákupu
  • zkušenosti s vedením pracovního týmu
  • řp. sk. B a ochota vyjíždět na služební cesty

Co nabízíme?

  • mzda respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • mimořádné prémie
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost pracovat na HO
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • firemní automobil

  • místo výkonu práce: Litovelsko