!!CHLAPÍK S VYHLÁŠKOU 50!! - (25 - 32.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máš vzdělání v elektro oboru? Máš, nebo jsi měl vyhlášku 50/1978 Sb. § 5 nebo 6? ANO? Tak to POTŘEBUJEME tebe!!

Pracovní náplň

  • Budeš testovat elektromotory a kontrolovat, zda jedou správně
  • Budeš měřit parametry na výrobcích
  • Rozmanitá pracovní náplň

Co požadujeme?

  • Vyhláška 50/1978 Sb. § 5 nebo 6 (nemusí být platná, u nás si ji můžeš obnovit)
  • Vzdělání v oboru elektro (praxi mít nemusíš)
  • Musíš být přesný a zručný
  • Ochota pracovat v 3 směnném provozu (8 hodin)

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Čisté, klidné a tiché prostředí
  • Bonus po zkušební době 60 000 Kč
  • Penzijní pojištění
  • Dotovaná kantýna
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Možnost kariérně růst a zvyšovat svoji kvalifikaci
  • Místo výkonu práce: Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.