KVALITÁŘ/KA SPECIALISTA/KA (60-70.000 KČ)

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Hledáš nadstandardní finanční ohodnocení pro své schopnosti? Máš zkušenost v oblasti kvality, byl/a jsi součástí projektů nebo je Tvá parketa zákaznická kvalita? Domluvíš se anglicky a rád/a bys ji pravidelně využíval/a? Tak posílej životopis. Výrobní firma shání nového kolegu/kolegyni na pozici: KVALITÁŘ/KA SPECIALISTA/KA (60-70.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za kvalitu na nových i stávajících projektech
  • Tvorba dokumentace kvality
  • Účast při jednáních a auditech
  • Komunikace se zákazníky / kolegy i z jiných oddělení
  • Řešení reklamací
  • Pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • Praxe v kvalitě
  • Komunikativní AJ - podmínkou
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Znalost systému SAP - výhodou
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Znalost programů a systémů kvality
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Spolehlivost, stabilitu, zodpovědnost!

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Závodní stravování
  • Nadstandardní bonusy

  • Místo výkonu práce: Jičínsko