OBCHODNÍ TECHNIK-JIHOMORAVSKÝ KRAJ (40-50.000 Kč+auto)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Nejste ryze čistokrevný obchodník, ale chcete být i částečně technik? Vyhovuje Vám mít různorodou práci a máte technické uvažování? Chcete intenzivně pracovat na svém sebevzdělání a pracovat pro mezinárodní výrobní společnost? Pak reagujte posláním životopisu a přihlaste se do výběrového řízení na pozici: OBCHODNÍ TECHNIK-JIHOMORAVSKÝ KRAJ (40-50.000 Kč+auto)

Pracovní náplň

  • Zajištění vhodného technického řešení pro zákazníky
  • Kompletní vedení menších projektů
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Příprava cenových nabídek, objednávání náhradních dílů a materiálu
  • Zajištění reklamací
  • Komunikace s kolegy, s ostatními odděleními, aj.
  • Reporting

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Praxi na obdobné pozici obchodně technického zástupce podmínkou
  • Znalost anglického jazyka alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Výborné komunikační schopnosti a technický bacground podmínkou
  • ŘP sk B

Co nabízíme?

  • Flexibilní a zkrácenou pracovní dobu
  • Volnou ruku a možnost seberealizace
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na životní, penzijní pojištění
  • Cafeterii
  • Mobilní telefon a Notebook
  • Služební vůz i k soukromému využití samozřejmostí
  • A mnoho dalších benefitů!

  • Místo výkonu práce: kancelář v Brně a Jihomoravský kraj