AJŤÁK SPECIALISTA NA INTERNÍ SYSTÉM (35-41.000 KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 41000 Kč

mzdové ohodnocení

Bruntál

Zajímá Tě práce pro výrobní firmu, máš zkušenosti v oblasti IT a nechybí Ti středoškolské vzdělání? Tak nám pošli životopis. Už na tebe čekáme. AJŤÁK SPECIALISTA NA INTERNÍ SYSTÉM (35-41.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za interní servery a počítačové sítě
  • Zodpovědnost za interní systémy
  • Podílení se na všech nových i stávajících projektech
  • Zaškolování nových uživatelů
  • Správa systému Lotus a Windows

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání nejlépe v technickém směru
  • Praxe na obdobné pozici IT podmínkou
  • Znalost systémů: Windows server, Active direktory, VMware
  • Orientace v HW
  • Anglický jazyk - výhodou
  • Schopnost a spolehlivost jsou pro nás stěžejní

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Krásné finanční ohodnocení
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na dopravu

  • Místo výkonu práce: Bruntálsko