MISTR/OVÁ NA VÝROBNÍ LINKU (32.-38.000 Kč)

Neaktivní nabídka

32500 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Jste již zkušený operátor/ka ve výrobě máte zkušenost s vedením týmu? Láká vás možnost dále profesně růst? Pokud ANO zašlete mi svůj životopis na zak@acjobs.cz a ozvu se zpět! Hledáme MISTRA/OVOU NA VÝROBNÍ LINKU!

Pracovní náplň

  • Dohled nad kvalitou/ výrobou na směně
  • Rozdělování práce a jeho zpětná kontrola + dodržování termínů
  • Zasahování do nápravných opatření a změn v procesech výroby
  • Administrativa spojená s výrobou
  • Zaučování nových pracovníků

Co požadujeme?

  • Min SOU vzdělání technický směr výhodou
  • Zkušenost s vedením lidí nutností
  • Znalost práce s PC
  • Ochota pracovat ve 3 směnném provoze

Co nabízíme?

  • Mzda od 32. 500 Kč, po ZD 38.000 Kč
  • Čistá klimatizovaná výroba
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Slevy na výrobky
  • Pokud jste šikovný – kariéra zaručena
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Systém pravidelných benefitů (penzijko, životko, sport, kultura)
  • Výborná dostupnost MHD +hlídané parkoviště
  • Místo výkonu Pardubice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.