KOORDINÁTOR PRO GLOBÁLNÍ ZÁKAZNÍKY

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Máte SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického či technického směru? Domluvíte se anglicky? Máte zkušenosti z výrobní logistiky a s komunikací se zákazníky? Tak pošlete životopis! Nadnárodní společnost hledá kolegu či kolegyni na pozici KOORDINÁTOR PRO GLOBÁLNÍ ZÁKAZNÍKY

Pracovní náplň

  • komunikace se zákazníky a dodavateli ze zahraničí
  • sběr dat a příprava analýz
  • výpočet pokrytí zákazníků
  • ad hoc analýzy
  • podpora alokace nedostatkových komponentů mezi jednotlivými závody

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonimického nebo technického směru
  • anglický jazyk pro běžnou denní komunikaci
  • zkušenosti z výrobní logistiky
  • dobrá znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • pružná pracovní doba
  • týden dovolení navíc
  • sick days
  • příspěvek na stravování, dopravu, ubytování
  • bonusový systém

  • okres Nový Jičín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.