PRODUCT MANAGER pro elektroniku (45-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s prodejem či nákupem elektroniky? Chcete být tím, kdo vybírá nejlepší elektroniku u dodavatele v zahraničí a přetváří ji v ten nejlepší a nejzajímavější produkt pro český trh? Máte výborné vyjednávací schopnosti? Pak hledáme právě Vás! Česká obchodní společnost a distributor spotřební elektroniky hledá posilu do svého týmu na pozici: PRODUCT MANAGER pro elektroniku (45-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • komunikace s výrobci elektroniky primárně v Číně
  • tvorba strategických plánů produktů
  • výběr nejvhodnějších produktů a jejich launch na český trh
  • dojednání obchodních a dodacích podmínek s výrobci
  • testování nových výrobků
  • příprava kalkulací a cenotvorba pro český trh
  • hlídání a plánování zásob
  • návrh kompletního brandu výrobku (ve smyslu návodky, loga, volba obalového materiálu apod.)
  • spolupráce s marketingových oddělením

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost trhu elektroniky
  • pokročilou znalost anglického jazyka (denní využití)
  • dobré vyjednávací schopnosti

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • příspěvek na stravování
  • penzijní připojištění

  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 9 Čakovice