KEY ACCOUNT MANAGER (péče o zákazníky)

Neaktivní nabídka

od 60000 Kč

Přední český výrobce v oblasti kolejových vozidel a všeobecného strojírenství hledá do svého týmu novou posilu pro budování a rozvoj zákaznických vztahů. Společnost BAST s.r.o poskytuje svým partnerům obchodní vztah založený na vzájemné důvěře, kvalitě a stabilitě prosperující firmy. Jejími hodnotami jsou – držíme spolu, spolupráce, férovost, respekt, odpovědnost a spolehlivost. Líbí se vám, co jste si zatím přečetli? Staňte se i vy součástí našeho příběhu!

Pracovní náplň

  • péče a podpora stávajících i nových klientů
  • technické poradenství a nabídka vhodného řešení
  • navazování, budování a rozvíjení obchodních vztahů se zákazníky v oblasti kolejových vozidel a všeobecného strojírenství
  • účast na zahraničních veletrzích, služební cesty do zahraničí
  • prezentace společnosti a vypracování cenových nabídek

Co požadujeme?

  • technické vzdělání
  • schopnost péče o zákazníka na vysoké úrovni
  • vynikající organizační a komunikační dovednosti
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovní (NJ výhodou)
  • řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat
  • reprezentativní vystupování, schopnost vyjednávat

Co nabízíme?

  • motivující platové ohodnocení
  • zajímavou a perspektivní práci s možností růstu
  • atraktivní bonusy dle dosahovaných výsledků
  • pružná pracovní doba
  • služební vůz, dovolená navíc, příspěvek na stravování atd.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu marton@acjobs.cz.