ELEKTROKONSTRUKTÉR S AJ

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme zkušeného seniorního konstruktéra z oblasti elektrotechniky a energetiky. Rádi bychom do týmu dalšího nadšence, který má rád svou práci a vzdělávání se.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce v 3D programech na technické dokumentaci
  • Výpočty ke konstrukci
  • Zpracování zakázek v ERP systému
  • Spolupráce s konstrukčními týmy v zahraničí
  • Zpracování návrhů výrobků pro energetiku

Co požadujeme?

  • Prokazatelnou zkušenost v energetice
  • Znalost 3D programů
  • Znalost návrhových norem
  • Výborná orientace v technické dokumentaci
  • Angličtina na profesionální pracovní úrovni
  • Základní znalost programování
  • Technické myšlení, týmový duch

Co nabízíme?

  • Mzdu odpovídající tvým znalostem a zkušenostem
  • Neustálý rozvoj a vzdělávání (profesní školení, Online kurzy)
  • Pružnou pracovní dobu a možnost občasné práce z domova
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování, cafeterie
  • Odměny za firemní výročí a bonusy
  • Studijní volno
  • Sportovní benefity včetně Multisport karty
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • Penzijní pojištění
  • Místo výkonu práce: Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.