DIRIGENT LOGISTICKÝCH PROCESŮ - POHODA+PLAT+BENEFITY

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Haló skladníčku! Ano, Ty co máš praxi ze skladu a baví tě to! Že máš dokonce zkušenosti v logistice - no paráda! A navíc tu zábavu zvládneš i na 3 směny? Bereme tě hned! Pokud jsi zběhlý v tom kde, co, kolik, čeho máš, kam to půjde, nebo odkud, dokážeš zajistit extra dodání, pak neváhej a vyexportuj mi svůj životopis nebo si rovnou sjednej expresní konzultaci!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Tvým rajónem bude sklad
  • Tvojí hlavní zbraní čtečka a počítač
  • Tvým posláním je mít přehled kolik, čeho, kde máš, kam to půjde nebo odkud to přijde a hlavně, všichni musí mít všechno a všude a nikde nesmí nic chybět
  • Povedeš nezáživnou, ale důležitou evidenci
  • Při kontrolních počtech ti všechno musí lícovat
  • Budeš zajišťovat dopravu a přepravu materiálu
  • Navíc budeš kámoš se všema odděleními na firmě, budou tě mít rádi a všichni po tobě něco budou chtít - no ty to zajistíš, až takový budeš kámoš
  • Budeš si muset udělat papíry na VZV, protože by tě jinak dost bolely ruce

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - obor neřešíme
  • Řešíme praxi ze skladu
  • Práci na PC - ale hry na něm nehrajem
  • Pokud si hraješ v SAPu - to povolujeme a vítáme
  • Umění kočírovat ještěrku je velká výhoda
  • Musíš znát a používat čtečku
  • Chceme šikovné ruce, chytrou hlavu, umění plánování a parťáka do super kolektivu
  • Ochota lámat práci ve 3 směnách

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 25 000 Kč + příplatky a benefity
  • 13. a 14. plat
  • Příplatky za směnnost
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • Roční bonusy
  • 28 dní dovolené
  • Dotovaná strava v místní kantýně
  • Benefit karta - 6 000 Kč/rok
  • Letní tábory pro děti
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Firemní a sportovní akce
  • Místo výkonu: Okr. Nymburk

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.