NET CORE DEVELOPER (50-60.000 Kč) - BRNO

Neaktivní nabídka

50000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete se podílet na vývoji aplikace důležité pro chod státu? Máte relevantní zkušenosti? Pak se nám neváhejte ozvat! Ryze česká společnost hledá posilu do právě se rozšiřujícího týmu na pozici: NET CORE DEVELOPER (50-60.000 Kč) - BRNO

Pracovní náplň

  • Vývoj aplikace důležité pro chod státu
  • Dlouhodobá práci na zajímavém projektu
  • Komunikace s jednotlivými odděleními
  • Komunikace se zákazníky
  • Úprava aplikace dle požadavků zadavatele

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, nebo SŠ s odpovídající paxí
  • Anglický jazyk alespoň na úrovni čtení dokumentace
  • Znalost J.NET Core 2.x a vyšší, Visual Studio (C#)
  • Přesah do FE (Vue.js (Verze 2.x a vyšší), JavaScript a jQuery). výhodou

Co nabízíme?

  • Možnost realizace vlastních nápadů
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Samostatné kanceláře
  • Fiskální odměny
  • Teambuildingové akce
  • Multisport kartu

  • Pozice je vhodná pro muže i ženy
  • Nástup: ASAP, případně dle dohody
  • Lokalita: Brno