INŽENÝR DESEK PLOŠNÝCH SPOJŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Hledáte zajímavou práci v Brně na pozici INŽENÝR DESEK PLOŠNÝCH SPOJŮ? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Pak hledáme právě Vás! Zahraniční společnost zabývající se poskytováním služeb v oblasti výroby elektroniky hledá vhodné kandidáty na pozici: INŽENÝR DESEK PLOŠNÝCH SPOJŮ

Pracovní náplň

  • návrh komplexu vícevrstvých desek plošných spojů, tvorba prototypu
  • použití pokročilých technik, jako je design EMC, EMI, integritu signálu
  • interakce s jinými konstrukčními skupinami
  • zodpovědnost za kvalitu a včasné dodávky daných projektů
  • komunikace se zákazníky v anglickém jazyce

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání (elektronika, elektrotechnika)
  • pokročilá znalost AJ, NJ výhodou
  • min. 2 roky zkušeností s elektronickým designem v OEM, EMS
  • zkušenosti a znalosti v oblasti návrhu desek plošných spojů
  • znalosti ECAD nebo Allegro PCB, atd.

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • motivující finanční ohodnocení
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu kurowski@acjobs.cz.