CONTROLLER - ČÁSTEČNÝ HOME OFFICE! (37-46 000 KČ)

Neaktivní nabídka

37000 - 46000 Kč

Máze zkušenosti v controllingu? Komunikace v anglickém a německém jazyce vám nedělá problém? Chcete se neustále zlepšovat a Excel ovládáte i poslepu? Výborně! Zašlete nám váš strukturovaný životopis. Mezinárodní společnost hledá posilu na pozici: CONTROLLER - ČÁSTEČNÝ HOME OFFICE! (37-46 000 KČ)

Pracovní náplň

  • Controlling nákladových středisek a jejich alokace
  • Příprava podkladů pro fakturaci
  • Tvorba analýz (Ad-hoc)
  • Práce s Excelem
  • Reporting

Co požadujeme?

  • Alespoň SŠ vzdělání
  • Středně pokročilou znalost anglického i německého jazyka
  • Výbornou znalost Excelu
  • Praxi na obdobné pozici
  • Analytické myšlení

Co nabízíme?

  • HOME OFFICE 3 dny v týdnu
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek penzijní připojištění
  • MultiSport karta
  • Příspěvek na stravování

  • lokalitu Ostrava