SUPERVISOR VÝROBY

Máte zkušenosti s vedením lidí ve výrobní či automotive společnosti? Domluvíte se anglicky? Tak to hledáme právě Vás! Neváhejte a zašlete nám Váš životopis ještě teď!

Pracovní náplň

  • Denní komunikace s kolegy ze zahraničí
  • Kontrola bezpečnosti práce na pracovišti
  • Školení zaměstnanců
  • Vypracování podkladů pro odměnování
  • Organizace pracovníků výrobního úseku
  • Zlepšování výroby
  • Preventivní kontroly dodržování technologických postupů

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní či automotive společnosti

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost MS Excel na pokročilejší bázi

Co nabízíme?

  • Nadstandardní bonusový systém
  • Možnost růstu
  • Dotované stravování
  • Mezinárodní stabilní firma

  • Lokalita: Teplice