ELEKTROMECHANIK (29–35.000 Kč + bonusy)

Neaktivní nabídka

26000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Rychnov nad Kněžnou

Jste vyučený v oboru elektro a hledáte novou pracovní výzvu? Máte platnou vyhlášku 50/1978 § 6 ? A nevadí Vám práce na 2 směny? Tak hledáme právě Vás a přihlaste se do výběrového řízení na pozici: ELEKTROMECHANIK (29–35.000 Kč + bonusy)

Pracovní náplň

  • Údržba strojů a zařízení pro zajištění bezporuchové výroby
  • Identifikace poruch a jejich řešení
  • Instalace strojů a stroj. zařízení, uvádění strojů do provozu

Co požadujeme?

  • Elektro vzdělání
  • Praxe na podobné pozici
  • Schopnost čtení a orientace v elektrodokumentaci
  • Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu
  • Zkušenost s řídicími systémy - výhodou

Co nabízíme?

  • Práci pro stabilní společnost
  • Náborový příspěvek
  • Bonusy, prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick day
  • Dotované stravování
  • Flexipassy
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Vzdělávací kurzy

  • Místo výkonu práce: Rychnov nad kněžnou