PLÁNOVAČ VÝROBY JUNIOR/SENIOR

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte alespoň částečné zkušenosti na pozici plánovače výroby? Chcete pracovat na jednu směnu a nevadí Vám sedět ve výrobě? Pokud ovládáte práci s PC a ideálně se systémem SAP a domluvíte se AJ, zašlete nám svůj životopis. Možná hledáme právě Vás! Stabilní společnost působící hledá kandidáty na pozici: PLÁNOVAČ VÝROBY

Pracovní náplň

  • Plánování výroby, tvorba plánu, plán zakázek, uvolňování zakázek do výroby
  • Optimalizace výrobních procesů, přidělování zakázek na oddělení
  • Plnění a sestavování plánů zakázek výroby + hlídání termínů
  • Zajišťování potřebného materiálu do výroby (spolu s dalšími odd.) + plánování vytížení oddělení + rozdělování zakázek na odd.
  • Komunikace s externími dodavateli a skrz společnost
  • Využití strojní a lidské kapacity
  • Vedení příslušné dokumentace a reportování vedení společnosti

Co požadujeme?

  • Min SŠ technický obor
  • AJ nebo NJ na úrovni schopný profesionální komunikace v práci
  • Znalost práce na PC – MS Office, důraz na Excel
  • Znalost práce se systémem SAP – PP modul
  • Praxe na podobné pozici nutností, zakázková výroba výhodou
  • Čtení ve výkresové dokumentaci
  • Samostatnost, pečlivost
  • Analytickou mysl s technickým backgroundem

Co nabízíme?

  • Mzda dle Vašich dosavadních zkušeností
  • Práce přímo ve kmeni firmy
  • Celkem 28 dní volna
  • Příspěvek na stravování, penzijko
  • Zvýhodněné tarify mobilního operátora
  • Roční bonus (vyplácen v listopadu a v dubnu)
  • Zvýhodněné služby u ČSOB, Reiffeisen Bank, Škoda Auto,
  • Rozvoj a vzdělávání
  • Čisté moderní pracovní prostředí
  • Nápojový automat + dostáváte žetony zdarma
  • Multisport karta
  • Bezúročné firemní půjčky
  • Místo výkonu práce: Brno Černovice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.