SPECIALISTA KVALITY S AJ - AŽ 55.000 KČ

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Orientujete se v ISO a VDA normách, máte praxi jako kontrolor kvality a umíte anglicky? Máte vzdělání technického směru a nevadí Vám cestování? Chcete se stát nedílnou součástí týmu odborníků v oblasti automotive? Pak mi pošlete životopis! Právě hledáme kolegu/kolegyni na pozici SPECIALISTA KVALITY S AJ - AŽ 55.000 KČ!

Pracovní náplň

  • Kontrola výrobkové dokumentace
  • Výrobkový audit dle norem
  • Dohled nad zavedením nápravných opatření
  • Kontrola výrobních kapacit dodavatelů
  • Spolupráce s projektovým týmem

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxe na podobné pozici aspoň 2 roky
  • Znalost ISO, VDA a IATF norem
  • Komunikativní znalost AJ
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochota cestovat

Co nabízíme?

  • Nástupní plat až 55.000 Kč dle zkušeností
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost částečného využití homeoffice
  • 25 dní dovolené
  • Proplacené přesčasy
  • Dotované stravování, velký výběr
  • Benefit program
  • Bezplatné parkování přímo u firmy
  • Sleva na firemní výrobky
  • Práce s nejmodernějšími technologiemi
  • Místo výkonu práce: Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.