HLEDÁME NÁSTROJAŘE (30-36.000 KČ)

Neaktivní nabídka

30000 - 36000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Máš znalost práce jako nástrojař a orientuješ se ve výkresové dokumentaci, tak je tato pozice přesně pro tebe ! Do úspěšné výrobní firmy: HLEDÁME NÁSTROJAŘE (30-36.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Účast při zapojení nového nástroje do provozu a odzkoušení funkčnosti
  • Veškerá evidence o nástrojích a jakýchkoliv změnách
  • Vytváření nových forem na nástroje
  • Opravování, montování a jakékoliv úpravy na nástrojích
  • Údržba a preventivní dohled nad nástroji
  • Práce na 3 směny

Co požadujeme?

  • Vzdělání ve strojírenském oboru
  • Čtení z výkresové dokumentace
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Ochota práce na 3 směny

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Stabilita v zaměstnání
  • 13 plat a různé další bonusy
  • Závodní stravování
  • Různé příspěvky na penzijní spoření, vzdělávání, relax apod.

    Místo výkonu práce: Jičín