VEDOUCÍ ODDĚLENÍ VÝSTAVBY (130.-160.000,- Kč)

Neaktivní nabídka

130000 - 160000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti z oblasti výstavby a uvádění do provozu EPC celků? Máte chuť pustit se do nových projektů v ČR i Evropě? Umíte řídit tým? Nadnárodní spol. SOLEK hledá nového profesionála na pozici: VEDOUCÍ ODDĚLENÍ VÝSTAVBY

Pracovní náplň

  • Nastavení a vedení struktury oddělení výstavby FVE pro ČR a Evropu
  • Koordinace výstavby EPC celků (výstavba/montáž/uvedení do provozu)
  • Spolupráce s odd. HSE, Kvality, Engineeringu, PM, Nákupu
  • Řízení vztahů se zákazníky, investory a dodavateli
  • Zastřešuje vztahy s úřady pro zajištění výstavby a uvedení do provozu

Co požadujeme?

  • Zkušenost s realizací EPC celků – (energetika či stavební projekty)
  • VŠ technického směru
  • Zkušenosti s vedením týmu, odolnost vůči stresu
  • Proaktivita, dobrý time-management a tah na branku
  • MS Project, Pokročilá angličtina

Co nabízíme?

  • Práce v lukrativním oboru solární energetiky
  • Motivační platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba
  • Občerstvení na pracovišti, multisport karta
  • Možnost seberealizace napříč společností

  • Lokalita: Praha
  • Nástup: Dle dohody

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu zbankova.ext@solek.com.