TECHNIK BOZP S ANGLIČTINOU (40-50.000 KČ)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Louny

Máte praxi na pozici Technika BOZP či PO? Chcete pracovat ve společnosti, která bude podporovat vaší touhu po kariérním růstu? Nedělá vám problémy komunikace v anglickém jazyce? Pak pro vás máme vhodnou pracovní nabídku na pozici: TECHNIK BOZP S ANGLIČTINOU (40-50.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za oblast BOZP, PO a ŽP včetně odpadového hospodářství
  • Zlepšování procesů v těchto oblastech
  • Školení nových zaměstnanců na pravidla BOZP a PO
  • Tvorba dokumentace a provádění auditů
  • Tvorba pravidelných hlášení daných platnou legislativou
  • Komunikace s orgány státní správy
  • Vedení záznamů požadovaných legislativou a vnitřními firemními předpisy
  • Reporting a související administrativa

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost anglického jazyka v písemné i mluvené formě
  • Předchozí praxi ve výrobní společnosti
  • Znalost Microsoft Office – Excel, Word
  • Znalost problematiky BOZP, PO a ŽP
  • Analytické myšlení
  • Samostatnost a iniciativu

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Práci v mezinárodní společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Příspěvky na dopravu a volnočasové aktivity

  • Lokalitu: Žatec