SEŘIZOVAČ STROJŮ - ŠANCE PRO ABSOLVENTY (30.-34.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 34000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Lákalo by Tě seřizování strojů? Chtěl bys začít pracovat pro firmu, která si bude vážit tvého názoru a dobře tě zaplatí? Tak neváhej a zavolej mi nebo mi pošli svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • budeš obsluhovat výrobní zařízení, hl. automatické linky
  • budeš kontrolovat kvalitu vyrobených kusů
  • postaráš se o doplnění materiálu k zařízení
  • vše se naučíš postupně, začneš jednoduššími stroji, vše Tě naučíme

Co požadujeme?

  • min. SOU, technický obor
  • ochota pracovat na 2 směny - 12tky
  • pečlivost a manuální zručnost
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • dobrý zdravotní stav

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • nástupní bonus 30. tis. vyplacený po zkušební době
  • multiSport karta
  • čisté a moderní prostředí
  • roční bonus a měsíční bonusy
  • příspěvek na dojíždění do zaměstnání
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • výhodný mobilní tarif pro celou rodinu
  • místo pracoviště: Kuřimsko

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.