VEDOUCÍ VÝROBNĚ-LOGISTICKÉHO ODDĚLENÍ

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte prokazatelné zkušenosti s vedením lidí a motivací pracovníků? Uvítali byste pracovat v Plzeňském kraji? Ovládáte výborně anglický nebo německý jazyk a rádi byste jej uplatnili ve své práci? V tom případě je tato nabídka právě pro Vás! Mezinárodní výrobní společnost v Plzeňském kraji hledá nového kolegu do svého týmu na pozici: VEDOUCÍ VÝROBNĚ-LOGISTICKÉHO ODDĚLENÍ

Pracovní náplň

  • vedení oddělení ve výrobní společnosti (cca 55 zaměstnanců – většinou ženy)
  • plánování, zavedení a monitoring operativních cílů a zajištění jejich plnění
  • školení a rozvoj pracovníků
  • zodpovědnost za řízení týmu a jeho výsledky
  • snaha o zlepšování procesů ve společnosti
    souvisejících s oddělením

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • prokazatelné zkušenosti s vedením lidí (cca 30 zaměstnanců)
  • řídící schopnosti, školení a motivace pracovníků
  • nutná komunikativní znalost AJ nebo NJ na pokročilé úrovni (komunikace se zahraničím)
  • znalost práce s PC na pokročilé úrovni (analýza dat, apod.)
  • komunikace a schopnost spolupráce, asertivita

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti
  • možnost dopravy firemním autobusem
  • práce v prostředí logistiky a montážní haly
  • příležitostné služební cesty do zahraničí
  • firemní bonusový systém
  • flexibilní pracovní doba

    Místo výkonu práce: Plzeňský kraj