ZÁKAZNICKÝ SERVIS S NJ (35-45.000Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Máte zkušenosti s zákaznickým servisem a mluvíte německy? Chcete uplatnit své dosavadní zkušenosti ve stabilní společnosti, která nabízí nespočet benefitů? Pak hledáme právě Vás! Do přátelského kolektivu hledáme posilu na pozici: ZÁKAZNICKÝ SERVIS S NJ (35-45.000Kč)

Pracovní náplň

  • spolupráce napříč odděleními
  • řešení zákaznických požadavků
  • spolupráce s logistikou a s tím spojená administrativa
  • práce se systémem SAP

Co požadujeme?

  • zkušenosti z obdobné pozice (vhodné i pro juniory!)
  • němčinu na úrovni B2 - komunikativní slovem i písmem!
  • nadšení pro komunikaci se zákazníky

Co nabízíme?

  • pružnou pracovní domu
  • možnost home office
  • příspěvek na dojíždění
  • roční bonusy
  • balíček plný super benefitů

    Místo výkonu práce: Valtice