OPERÁTOR DO VÝROBY (23-28.000 Kč) + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

Neaktivní nabídka

23000 - 28000 Kč

Hledáte stabilní zaměstnání? Práce v nepřetržitém provozu pro Vás není překážkou? Pečlivost a zodpovědnost je vaše devíza? Tak to hledáme právě Vás! Stabilní společnost hledá novou posilu do týmu na pozici: OPERÁTOR DO VÝROBY (23-28.000 Kč) + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • montáž menších plastových dílů
  • kontrola kvality dílů
  • balení vyrobených dílů
  • dodržování BOZP a PO
  • 2-3 dny práce a 2-3 dny volno

Co požadujeme?

  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • manuální zručnost
  • zodpovědnost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 13. a 14. mzda
  • příplatky za směnnost, přesčasy
  • svoz z Třebíče, Bystřice nad Perštejnem a Ivančic
  • čisté pracovní prostředí
  • stravování ve firemní jídelně

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: Velká Bíteš