NÁKUPČÍ/LOGISTIK S AJ

Hledáte uplatnění v oblasti logistiky ve výrobní společnosti a komunikujete anglicky? Máte zkušenosti s výrobní logistikou? Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes! Hledáme vhodného uchazeče na pozici: NÁKUPČÍ/LOGISTIK s AJ

Pracovní náplň

  • Vedení svěřených projektů, péče o zákazníky
  • Sledování zásob materiálu, objednávání materiálu, komunikace s dodavateli
  • Koordinace výběhů sériových produktů
  • Spolupráce s výrobním oddělením
  • Administrativní činnost, zpracování reportů
  • Vyjednávání podmínek, cenotvorba a uzavírání smluv na základě výrobního plánu

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru výhodou
  • Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • MS Office (Excel - uživatelskou znalost)
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Zkušenost na podobné pozici výhodou

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenky
  • Služební notebook
  • Možnost kariérního růstu

  • Lokalita - Ústí nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.