SERVISNÍ TECHNIK - ELEKTRO (40.-60.000 Kč + AUTO+DIETY)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Máte vzdělání v oblasti elektro a vlastníte platnou vyhlášku 50/1978 Sb., §6? Máte zkušenosti se servisními výjezdy k zákazníkům a prováděním servisních služeb? Rád komunikujete se zákazníky a baví Vás cestovat a nesedět jen v kanceláři? Pak hledáme právě Vás! Stabilní společnost hledá nového kolegu do týmu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK - ELEKTRO (40.-60.000 Kč + AUTO+DIETY)

Pracovní náplň

  • cesty v rámci Evropy - nejdál Belgie
  • servis a opravy strojů u zákazníků
  • instalace nových strojů do provozu
  • školení a podpora uživatelů
  • technologická podpora zákazníků
  • vedení evidence servisu a oprav

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání elektro
  • praxi obdobné pozici
  • ochotu cestovat v rámci Evropy
  • platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., §6
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni - školení proběhne v anglickém jazyce
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti
  • osobní automobil i pro soukromé účely
  • po zapracování od 70 000 Kč výše
  • diety
  • další bonusy - 30-50% ze mzdy
  • dovolená navíc
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • neformální a přátelské pracovní prostředí
  • možnost profesního i osobního růstu

  • místo výkonu práce: Evropa