POHODÁŘ DO SKLADU-1 SMĚNA (27.000 Kč+bonusy)

Neaktivní nabídka

27000 - 29000 Kč

Chcete mít klidnou práci,pracovat na jednu směnu a ještě pracovat v moderním a příjemném prostředí úspěšné české společnosti? Máte již s prací ve skladu nějakou zkušenost? Tak přesně Vás hledáme! Pošlete mi Váš životopis a pojďte pracovat jako POHODÁŘ DO SKLADU-1 SMĚNA (27.000 Kč+bonusy)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Příjem zboží do skladu, kontrola průvodních dokumentů
  • Ukládání a skladování výrobků a zboží
  • Kompletace, manipulace, příprava zboží
  • Obsluha manipulační techniky (retrak, systémové VZV)
  • Obsluha automatické skladové věže

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání
  • Praxi na stejné či obdobné pozici podmínkou
  • Průkaz na VZV podmínkou
  • Fyzická zdatnost, manuální zručnost

Co nabízíme?

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • 25 dnů dovolené
  • Zázemí úspěšné české společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Nástup možný ihned/dle domluvy

  • Místo výkonu práce: Brno - město