BACK OFFICE ASSISTANT

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlínský kraj

Jste pozitivní, reprezentativní osobnost a ovládáte anglický jazyk? Máte zkušenosti s asistentskou pozicí a chcete uplatnit své schopnosti? Pak čtěte dál! Úspěšná výrobní společnost hledá kandidátku/kandidáta na pozici: BACK OFFICE ASSISTANT (20-25.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Komplexní zajištění chodu kanceláře
  • Přímá spolupráce s ředitelem firmy
  • Podpora pro majitele firmy v zahraničí
  • Organizace služebních cest
  • Zajištění průběhu návštěv zákazníků a dodavatelů
  • Každodenní komunikace v angličtině (telefonáty, emaily)
  • Rezervace letenek, ubytování, zpracování cestovních příkazů

Co požadujeme?

  • Min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Komunikativní angličtinu
  • Dobrou znalost práce s PC (MS Office, internet)
  • Pečlivost, výborné organizační schopnosti
  • Pozitivní myšlení, systematičnost
  • Flexibilitu, loajálnost, diskrétnost
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Různorodou práci v nadnárodní společnosti
  • Moderní prostředí
  • Prostor pro seberealizaci, možnost uplatnění organizačních a komunikačních schopností
  • Velmi dobré finanční ohodnocení s ohledem na pracovní výsledky
  • Roční prémie
  • 5 dní dovolené navíc
  • Vzdělávání, jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Místo výkonu práce: okres Uherské Hradiště