ASISTENTKA PRO ZAHRANIČNÍ OBCHOD

Neaktivní nabídka

25000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Ovládáte anglický jazyk a jste komunikativní osobnost, schopná samostatně řešit vzniklé situace? Chcete zajímavou odměnu za dobře odvedenou práci? Pak nám napište ještě dnes! Úspěšná výrobní firma se zaměřením na koupelnové vybavení hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: ASISTENTKA PRO ZAHRANIČNÍ OBCHOD

Pracovní náplň

  • Komunikace se zahraničními partnery
  • Zpracování nabídek a poptávek
  • Zajištění dopravy, spolupráce s logistikou a výrobou
  • Zadávání dat do interního systému
  • Příprava podkladů pro fakturaci
  • Samostatné operativní řešení požadavků
  • Akvizice nových obchodních příležitostí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe v logistice, obchodu výhodou
  • Výborná znalost anglického jazyka – denní využití
  • Němčina nebo ruština výhodou
  • Znalost práce na PC – Excel, Word, Internet
  • Prezentační dovednosti, schopnost pohotově reagovat
  • Logické myšlení, samostatnost, flexibilita

Co nabízíme?

  • Samostatnou zodpovědnou práci v přátelském kolektivu
  • Zázemí stabilní firmy
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost kariérního postupu
  • Roční prémie
  • Mobilní telefon
  • Stravenky
  • Příspěvek na dovolenou
  • Možnost dalšího vzdělávání, teambuildingy

    Nástup: červen 2014