OBSLUHA CNC STROJŮ - NÁSTUPNÍ BONUS A BENEFITY

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máš praxi s prací na CNC strojích? Jsi zkušený frézař nebo soustružník a přeješ si pracovat v moderním a čistém provozu, kde se vyrábí špičkové stroje pro textilní průmysl? Pokud je odpověď ano, zašli mi svůj životopis a zkusíme to.

Pracovní náplň

  • Primárně zaměřená na samostatnou práci
  • Schopnost nastavení svěřeného stroje, jeho obsluha a údržba
  • Odpovědnost za kvalitní výrobu a dobře zvolené nástroje k jejímu provedení
  • Odpovědnost za svěřený úsek

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v oboru strojírenství (výhodou)
  • Praxe v obrábění na CNC strojích
  • Znalost programů CNC
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Orientace ve výkresové a technické dokumentaci
  • Ochota pracovat na 2 směny R/O
  • Důslednost, přesnost a manuální zručnost

Co nabízíme?

  • Platové ohodnocení dle praxe a zkušeností - jistě se domluvíme
  • Osobní ohodnocení
  • Docházkový a výkonnostní bonus - 5 000 Kč
  • Kvartální odměny
  • Roční odměnu ve výši až 15 000 Kč
  • Penzijní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotovaná strava v místní kantýně
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Propracovaný adaptační program
  • Místo výkonu: Okr. Ústí nad Orlicí

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.